PF CARD
FILE: HS9/650/2

NAME:
Hamilton, Antonia Maria Francisca (Frankie).

BORN:
02-05-1910, Asten, Noord-Brabant.

EDUCATION:

OCCUPATION:

ARRIVED IN ENGLAND:

ORGANISATION:
SOE/BBO

TRAINED AS:
agent for underground press.

TO THE FIELD: 09-08-1944/10-08-1944

MISSION:
TIDDLYWINKS

DROPPED AT:

NEAR:
Abbekerk, Noord-Holland

DROPPED WITH:
Frank Hamilton

OVERRUN:
00-05-1945

PLACE:
Noord-Holland

RETURNED TO ENGLAND:

AFTER MISSION REPORT:

ARRESTED:
NA

PRISONS:
NA

DIED:
10-01-1996

PLACE:
Wassenaar

ALIAS:
JOSEPHINE

NAMES IN THE FIELD:
Josephine Wouters

RADIOPLANS:

CRYSTALS:

SET:

PREFIX:
unknown

CUTOUT:

WITH ORGANIZATION:

CONTACTS:
Biallosterski

SAFEHOUSES:

TX LOCATIONS:
NA

WT-OPERATOR(S):
Polak & De Vos

SOURCES:
Frans Kluiters & own research

REMARKS:
Frankie raakte bij de parachute landing zwaar gewond aan haar been  en werd door het verzet naar een ziekenhuis in Haarlem gebracht, waar zij enige maanden verbleef, onder meer omdat later haar been opnieuw gebroken moest worden. Zij is hierdoor niet meer in actie gekomen.

RELEASED:
NA

COMPLETE:
NO



© Weggum

w.mugge@home.nl

Datum: 31-08-2019